Bank zdjęć - photostock.stolz.pl
Regulamin sklepu.

§1

Regulamin określa zasady zakupów w banku zdjęć. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

§2

Bank zdjęć "photostock.stolz.pl” – należący do Tomasza Stolz prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet.

§3

Kupujący akceptuje, postanowienia niniejszego regulaminu oraz warunki licencji dotyczącej nabycia zdjęć prezentowanych na łamach banku zdjęć "photostosk.stolz.pl".

§4

Prezentowane na stronach banku zdjęć „photostock.stolz.pl” zdjęcia są własnością fotografa Tomasza Stolz i podlegają ochronie prawem autorskim na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. nr 24, poz.83, nr 43, poz. 170; Dz.U. z 1997 r. nr 43, poz. 272, nr 88. poz. 554; Dz.U. z 2000 r. nr 53, poz. 637).

§5

Sprzedaż zdjęcia jest równoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu i z postanowieniami licencji Royalty Free

§6

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

§7

Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach banku zdjęć, składa ofertę kupna zdjęcia na warunkach określonych w dziale licencje i za stawkę widniejącą bezpośrednio przy prezentowanym zdjęciu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje w momencie opłacenia przez klienta zamówienia.

§8

Na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT.

§9

Zamówiony towar dostarczamy poprzez e-mail, serwer FTP lub na życzenie na płycie CD/DVD za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską.

§100

Możliwe są następujące formy płatności: - Przelewem bankowym lub kartą płatniczą poprzez system płatności online "Przelewy24" oraz standardowym przelewem bankowym

§11

Czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni. W szczególnych wypadkach w wyniku zdarzeń losowych i dużej ilości zamówień może wynosić do 7 dni. W przypadku przekroczenia terminu realizacji zamówienia sprzedawca zobowiązuję się bezzwłocznie poinformować klienta o możliwych opóźnieniach konsultując z nim termin realizacji. W przypadku przekroczenia terminu realizacji zamówienia klientowi przysługuje prawo do rezygnacji z zamówienia. Jako termin realizacji zamówienia rozumie się czas od momentu otrzymania wpłaty na konto zamówienia do dnia wysyłki, bez uwzględnienia dni powszechnie uznanych z wolne od pracy (soboty, niedziele).

§12

"photostock.stolz.pl" zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku, gdy formularz zakupu wypełniony przez Kupującego będzie zawierał niepełne, błędne lub fałszywe dane.

§13

Na stronach banku zdjęć „photostock.stolz.pl” w celu dokonania zakupu wymagane jest podanie danych teleadresowych – dane podlegają „Polityce prywatności”

§14

Płatności za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl mogą dokonywać wyłącznie osoby uprawnione do posługiwania się danym instrumentem, w oparciu, o który następuje realizacja płatności, w szczególności daną kartą płatniczą może posługiwać się wyłącznie jej uprawniony posiadacz. Wykryte przypadki nadużyć będą zgłaszane bezpośrednio do właściwych wydziałów Policji.

§15

Na stronach banku zdjęć "photostock.stolz.pl" oraz w systemie Przelewy24.pl nie są przechowywane żadne informacje dotyczące dostępu do kont bankowych lub numerów kart kredytowych. Informacje te wprowadzane są wyłącznie na oficjalnych stronach banków oraz u operatorów kart płatniczych - firm PolCard lub Moneybookers.

§16

W celu dokonania płatności Klient powinien potwierdzić dokonanie płatności na stronach internetowych odpowiedniego Partnera systemu Przelewy24.pl zgodnie z zasadami określonymi przez tego Partnera. W przypadku dokonywania jakichkolwiek zmian w formularzu płatności udostępnionym na tych stornach i automatycznie uzupełnionym przez system przelewy24.pl, płatność może nie zostać zrealizowana.

§1771

W przypadku utrudnień w działaniu skryptów banku zdjęć powstałych z przyczyn niezależnych, sprzedawca zobowiązuje się w przypadku dokonanych zamówień zwrócić wykonane przez kupującego płatności lub zaliczyć je na poczet nowego zamówienia jeśli kupujący zażyczy sobie tego.

§18

Wszystkie sprawy sporne, strony będą się starały rozwiązać na drodze polubownej, a w razie gdy porozumienie takie byłoby nie możliwe, spór rozstrzygać będzie sąd.

Wybierz kategorię
» Darmowe (5)
» Sport (27)
» Zwierzęta (31)
» Żywność (6)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepieDarmowe zdjęcia
Mamy dla Ciebie darmowe zdjęcia. Możesz je wykorzystać w internecie, mając na uwadze warunki licencji.
Polecamy
Pensjonaty Pobierowo - Pensjonat nad morzem

Fotografia
Zdjęcia hoteli, dla hoteli i pensjonatów

DEKORACJA WNĘTRZ
Zdjęcia - obrazy na płótnie do Twojego pensjonatu

POLECAMY
Pogoda - Rewal, Pobierowo, Niechorze

Prześlij